Kredyt na dowód
Przydatne informacje o kredytach

Tylko na dowód

Powoli wraca bogactwo ofert kredytów gotówkowych, do łask wracają również kredyty hipoteczne. Banki coraz bardziej otwierają się na klientów. Do niedawna znacznie ograniczyły kredytowanie, zaostrzyły też kryteria przyznawania kredytów, w tym obliczanie zdolności kredytowych klienta. Na złagodzenie warunków od dłuższego czasu czekają klienci indywidualni oraz firmy. Klienci indywidualni marzą o powrocie takich ofert jak kredyt bez zaświadczeń, bez bik, a także kredyt na dowód. Szybkie i tanie kredyty zawsze były zawsze w cenie, chociaż niekoniecznie zaliczają się do kredytów najtańszych, poza tym są to najczęściej kredyty krótkoterminowe. Nie mniej kredyt na dowód był kredytem bardzo popularnym wśród klientów banków i z pewnościa tak już pozostanie.
– I trudno się temu dziwić, bowiem kredyt taki pozwala klientowi bez zbędnych procedur stać się posiadaczem gotówki, która akurat niezbędna mu jest w zakupie, bądź w realizacji jakiejś transakcji finansowej. Często korzystałem z takie kredytu i nigdy nie miałem z jego pozyskaniem żadnego kłopotu. Do czasu, kiedy banki przykręciły kurki z kredytami. Teraz na kredyt bez bik, czyli bez zasięgnięcia informacji o kliencie z biurze informacji kredytowej, zaświadczeń o dochodach, czy z ze „skarbówki” raczej nie można liczyć. Może w późniejszym okresie, kiedy banki bardziej otworzą się na klienta. Równocześnie nie dziwię się bankom, że kredyt na dowód nie jest już tak dostępny jak jeszcze rok temu, bowiem zbyt wielu kredytobiorców nie spłaca ich – powiedział jeden z klientów.
Okazuje się jednak, że nie wszystkie banki zrezygnowały z takiej formy kredytowania i kredyt na dowód jest jednym z wielu produktów, które znajdują się w ofercie tych banków. Zalicza się do nich eurobank, który proponuje swoim klientom kredyt na dowód i ponoć jest on dostępny już w 15 minut od złożenia wniosku. Mając doświadczenie w kontaktach z tym bankiem można z dużą dozą pewności stwierdzić, że realizacja tej oferty ta jest możliwa w tam krótkim czasie.
– Jest to bardzo dobra propozycja dla osób, którym potrzebne są szybkie pieniądze – twierdzi pracownik eurobanku – bank udziela takich pożyczek w kwocie od 500 złotych do nawet 30 tysięcy złotych na okres jednego roku. Rata miesięczna takiej pożyczki wyniesie dokładnie 314,55 zł. Z wyliczeń widać, że oprocentowanie tej pożyczki jest bardzo korzystne dla klienta.
Podobnych propozycji jest wiele, kredyt na dowód to stała oferta wszelkiego rodzaju firm kredytowych. Szybki i tani kredyt, kredyt na dowód, szansa dla niezdecydowanych, wspaniałą okazja, itd., itp. reklama, promocja i mało informacji. Niestety najczęściej takie kredyty są najdroższe, o czym niestety nie zdają sobie sprawy klienci tych firm. Dowiedzą się, kiedy przyjdzie im spłacać taki kredyt.

RSS Feed

No comments yet.

Leave a comment!

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

»

Theme Design by devolux.org